Crypto.com קופון ← קוד הנחה ← מבצעים

סוג ההצעהפרטי הנחהפג תוקף
קופוןבונוס של 25 דולר עם זה Crypto.com קוד הפניה09 יוני
קידוםקח 10% קוד המבצע עבור Crypto.com דמי שנה ראשונה01 נובמבר
קידוםקוד קופון עבור Crypto.com 25 דואר אלקטרוני הרשמה13 אוקטובר
קידום10 קוד הנחה עבור Crypto.com הירשם בונוס27 אוקטובר

קופונים והצעות מחנויות דומות

 מה זה CRYPTO

CRYPTO נוסדה ביוני 2016 בשם Monaco Technologies GmbH על ידי איש העסקים הפולני קריס מרשלק והמייסדים המשותפים שלו בובי באו, גארי אור ורפאל מלו, CRYPTO היא אחת מבורסות מטבעות הקריפטו הידועות והאהובות ביותר שהצליחו להרוויח האמון והאמינות של יותר מ-50 מיליון משתמשים ברחבי העולם שקונים ומוכרים יותר מ-250 מטבעות קריפטוגרפיים בשווי אמיתי. שבסיסה בסינגפור, CRYPTO מופעלת על ידי Foris DAX MT Limited המפורסמת והיא החברה שמגיעה שימושית עם מגוון רחב של שירותים פיננסיים המתאימים לא רק למתחילים בתעשייה אלא גם לצרכנים מקצועיים. עם מוצרים כמו CRYPTO App, CRYPTO Exchange, CRYPTO NFT, CRYPTO Pay או Crpto.com DeFi ארנק ועוד הרבה יותר, החברה כבשה את העולם בסערה עם המשימה שלה שמטרתה להאיץ את המעבר אל מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם.

 איך פותחים חשבון CRYPTO

אם אתה רוצה לפתוח חשבון CRYPTO משלך, עליך להיות בן 18 לפחות. כעת כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי כדי לבחור את קטגוריית המשנה Exchange. בפינה הימנית העליונה תמצאו את כפתור ההרשמה. לחץ עליו ובצע את כל ההוראות המופיעות בחלון חדש. תצטרך לספק לחברה את הנתונים האישיים שלך, כולל שמך החוקי המלא, תאריך הלידה שלך והלאום שלך. הזן כתובת אימייל חוקית יחד עם סיסמה חזקה והמתן לקישור האישור. אתה תקבל אותו בתיבת הדואר הנכנס שלך. בדוק את זה ואשר את הרישום שלך על ידי הזנת הסיסמה החד-פעמית שלך. כעת עליך להשלים את השלב האחרון בטופס הבקשה שלך. כדי לסיים את יצירת החשבון שלך, עליך להזין את מספר הטלפון שלך. תקבל קוד אימות ב-SMS אותו עליך להזין בתיבה המתאימה. אם הכל הולך לפי התוכנית לאחר הגשת הבקשה שלך, אתה מוכן להיות מאסטר בעולם המטבעות הקריפטו. אל תשכח לקבל את כל התנאים וההגבלות ואת מדיניות הפרטיות של CRYPTO.

כיצד לממן את חשבון CRYPTO שלך

הדרך הקלה ביותר לממן את חשבון CRYPTO שלך היא באמצעות אפליקציית CRYPTO הרשמית, שבה יש לך גישה מיידית לכל התכונות והכלים של החברה. עבור לטלפון שלך, לחץ על סמל CRYPTO כדי להגיע לדף הבית של האפליקציה. כעת עליך ללחוץ על סמל העברה. בחר בסמל ההפקדה ולאחר מכן בחר ב-Fiat שהוגדר בעבר בארנק מטבע הפיאט שלך. אם עשית זאת מראש, מטבע הפיאט שלך יופיע. זה צריך להיות USD או EUR, GBP, CAD וכן הלאה, תלוי איזה מהם בחרת בעבר. בשלב זה תוכלו גם להגדיר מטבע חדש. כעת לחץ על מטבע פיאט כדי לעבור לשלב הבא. בחלק העליון תמצא אפשרות להפקיד באופן מיידי מחשבון הבנק שלך או שאתה יכול ללכת לאפשרות הפקדה בנקאית כדי לקבל את הכספים שלך בתוך 3-5 ימי עסקים או לבחור העברה בנקאית כדי לקבל את הכספים שלך תוך 2 ימי עסקים. לחץ על כפתור הפקד כעת והזן את סכום הכסף שברצונך להעביר, הוסף את חשבון הבנק שלך וקשר אותו לחשבון CRYPTO שלך. בחר את הבנק שלך, הזן את אישורי הבנק המקוון שלך ולחץ על שלח. לאחר שתסיימו לקשר את חשבון הבנק שלכם לחשבון CRYPTO שלכם, תוכלו לבחור אותו מהרשימה שמופיעה ותצטרכו ללחוץ על כפתור ההפקדה. תועבר לדף אישור חדש שבו תוכל למצוא את פרטי ההפקדה שלך. אם בדקת פעמיים את המידע והכל נראה תקין, תוכל ללחוץ על כפתור האישור כדי להשתמש בהפקדה שלך כדי לקנות קריפטו.

כיצד למשוך כסף מחשבון CRYPTO שלך

השלבים שעליך לבצע כדי למשוך כסף מחשבון CRYPTO שלך דומים לאלה שאתה צריך להשתמש כדי להפקיד את הכסף שלך. בעיקרון, אתה צריך ללכת לאפליקציית CRYPTO שלך שם אתה צריך לקשר את חשבון הבנק שלך אם עדיין לא עשית זאת עם חשבון CRYPTO שלך. כעת תוכל ללחוץ על העבר ולאחר מכן עליך לבחור באפשרות משיכה בתחתית המסך. כעת עליך לבחור באפשרות שאומרת למשוך את פיאט לחשבון הבנק שלך. בחר את המטבע המועדף עליך, הזן את סכום הכסף שברצונך למשוך ובחר בלחצן המשיכה. אתה תופנה לדף אישור שבו תוכל לבדוק אם הכל תקין. אם אתה בטוח לגבי תהליך המשיכה, אתה יכול ללחוץ על כפתור האישור.

כמה זמן לוקח לפתוח חשבון ב-CRYPTO?

מילוי טופס הבקשה לא אמור לקחת יותר ממספר דקות. עם זאת, הטופס שלך חייב להיות מאומת על ידי CRYPTO וזה יכול

זה ייקח יותר זמן ממה שהוא חשב. הכל תלוי בארץ היישום שלך, איכות התמונות, הלאום וכו'. זהו תהליך אינדיבידואלי שנבדק בקפדנות ובקפידה על ידי צוות CRYPTO ויכול להימשך בין מספר שעות לכמה ימי עסקים. CRYPTO מייעץ לך לפנות לצוות התמיכה אם סטטוס האימות שלך לא ישתנה תוך 3 ימי עסקים.

מבצעי קידום מכירות זמינים ב-CRYPTO

נכון לעכשיו, אחת מהצעות הקידום המשמעותיות ביותר הזמינות ב-CRYPTO היא זו שמציעה את בונוס ההרשמה שלהם. אתה יכול לקבל בונוס הרשמה של עד $50 ב-CRO המעופש הראשון שלך ב-Crypto Exchange. אתה יכול גם לקבל החזר של עד 5% על כל ההוצאות עם כרטיסי Visa Metal, כמו גם עד 14.5% תגמול שנתי על המטבעות שלך עם Crypto Earn. בנוסף, עם CRYPTO Pay, אתה יכול לקבל עד 10% בחזרה על CRO במימון רשת.

 שירות לקוחות CRYPTO

אם לא הצלחתם למצוא תשובה לשאלותיכם בעמוד מרכז העזרה של האתר הרשמי, עליכם ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות על ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת contact@CRYPTO לבירורים כלליים, אל regulatory- inquiries@crypto. com עבור פניות רגולטוריות או lawenforcementglobal@CRYPTO עבור פניות אכיפת חוק ו-press@CRYPTO עבור פניות תקשורתיות. תוכל גם לקבל עזרה בשימוש בצ'אט בתוך האפליקציה.

היתרונות בשימוש ב-CRYPTO

ללא עמלות חודשיות או שנתיות, היתרונות של השימוש ב- CRYPTO הם בלתי מוגבלים. לא רק שתהיה לך גישה לעמלות נמוכות, אלא שתהיה לך גם גישה לדרך קלה להמיר כסף, חיבור אבטחה חזק או תגמולים להחזר מזומן לכרטיס הוויזה שלך. בנוסף, עם CRYPTO תהיה לך גישה ליותר מ-250 מטבעות קריפטוגרפיים ותהיה לך אפשרות להרוויח ריבית על הקריפטו שלך של עד 14.5%.

 כיצד לסגור את חשבון CRYPTO שלך

הדרך היחידה לסגור את חשבון CRYPTO שלך היא על ידי שליחת דוא"ל לכתובת contact@CRYPTO עם הנושא סגור חשבון מכתובת הדוא"ל הרשומה שלך. האם אתה בטוח שאתה רוצה לעשות את זה? שים לב שכל חשבונות הקריפטו שלך כולל חשבונות App ו-Exchange ייסגרו.

 קוד קופון CRYPTO

האם אתה רוצה לקבל עד 50 דולר הנחה? אז אתה בר המזל כי בעמוד שלנו תמצא קודי קופונים של CRYPTO שיעזרו לך בעסק החדש שלך. אם זו הפעם הראשונה שאתה משתמש בקוד קופון, עליך לבצע את השלבים הקלים שלנו כדי ליהנות מהבונוסים וההנחות שלך. בחר את קוד הקופון המתאים לצרכים שלך בעמוד שלנו ולחץ על כפתור הצג הצעה. חלון חדש ייפתח ויגיד לך מה עליך לעשות כדי ליהנות מההנחה שלך. במקרה זה, למשל, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להירשם עם האימייל שלך כדי ליצור את חשבון CRYPTO שלך. לחץ על הלחצן GO TO CRYPTO ופעל לפי ההוראות כדי לקבל את התגמולים שלך.

CRYPTO ברשתות החברתיות

הישאר מחובר והיה הראשון למצוא את כל המידע העדכני ביותר על מוצרי CRYPTO. עקוב אחר פעילות CRYPTO בטוויטר, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב, Reddit, Discord וטלגרם כדי לקבל גישה למבצעים האחרונים, ראיונות מדהימים, ומדריכים וסרטונים שיעזרו לך להרוויח עוד יותר ממסחר בקריפטו שלך.

טוויטר
פייסבוק
אינסטגרם
יוטיוב

 ההנחה הגדולה ביותר שמציע קוד קופון ההפניה של CRYPTO

קוד קופון הפניה של CRYPTO נותן לך הנחות מרשימות. ההנחה הגדולה ביותר שמציעה תוכנית ההפניות יכולה להיות עד $2000 (ב-CRO) עבור כל חבר שאתה מפנה אל CRYPTO. בנוסף, הוא ייתן לך 50% מעמלות המסחר שלו. ומה שחשוב עוד יותר הוא שאין לו מגבלות הפניה, מה שאומר שאתה יכול להפנות כמה חברים שאתה רוצה.

 קופון CRYPTO ללקוחות חדשים

האם אתה משתמש חדש של CRYPTO? הירשם עכשיו באתר הרשמי או באפליקציה הרשמית וקבל את בונוס ההרשמה שלך של עד €25.

שירותים דומים ל-CRYPTO

האם אתה רוצה לנסות שירותים אחרים הדומים ל-CRYPTO? האם אתה סקרן לדעת איך אתה יכול לשפר את הידע שלך על עולם המטבעות הקריפטו? לכן, כדאי שתסתכל מקרוב על חברות קריפטוגרפיות דומות כולל KuCoin.com, Coinbase.com, Gate.io, Bitpanda.com, Luno.com או AscendEX.com.

 מבצעי Black Friday של CRYPTO

רוצה לקבל חיסכון גדול בשירותי קריפטו בדירוג הגבוה ביותר? אז לא כדאי לך לפספס את מכירות Crypto Black Friday ב-CRYPTO. כל שנה CRYPTO מגיע עם מבצעים מדהימים. אתה יכול לחסוך עד 80% הנחה בעמלות עם המטבע המועדף עליך ותוכל להרוויח תגמולים מדהימים כאשר אתה מפקיד מטבעות קריפטוגרפיים ב-CRYPTO. בנוסף, אתה יכול גם להרוויח 33.33$ בריבית בכל חודש ותוכל לקבל הלוואה מיידית ללא טווח.
  

CRYPTO 11.11 עסקאות

שמרו את התאריך ועברו ל-CRYPTO ב-11 בנובמבר, אירוע מכירות גדול המכונה גם Double 11 או Singles Day. לא הצלחנו למצוא מידע רב על עסקאות CRYPTO במהלך האירוע הזה, אבל עד עכשיו אתה אמור לדעת של- CRYPTO יש מבצעים מדהימים לאורך כל השנה. זה אומר שללא ספק תקבלו את פניכם עם הצעות נהדרות ב-11.11.

 מבצעי סייבר שני של CRYPTO

אם פספסת את עסקאות CRYPTO בבלאק פריידיי, אז Cyber ​​​​Monday הוא הסיכוי הטוב ביותר שלך להשיג כמה עסקאות מצוינות על עסקי הקריפטו שלך. בהתאם לפעילות ולהשקעות הקריפטו שלך, אתה יכול ליהנות מתגמולים כפולים והרבה יותר במהלך אירוע המכירות של Cyber ​​​​Monday.

מבצעי חג המולד של CRYPTO

האם אתם מוכנים לתקופה הנפלאה ביותר בשנה? כי CRYPTO מוכן במיוחד לתגמל אותך על הנאמנות שלך והפעילות שלך. עונת החגים מגיעה ל-CRYPTO עם מתנות ומתנות מדהימות על המוצרים החשובים ביותר שלה, כולל האפליקציה, Pay and Exchange. בשנים האחרונות, CRYPTO קיבלה את פני המשתמשים שלה עם הצעות נהדרות לחג המולד כמו ביטקוין בשווי 3,000 דולר. אז, הישאר מעודכן וקבל את מתנות חג המולד שלך מ-CRYPTO.

אפליקציית CRYPTO לנייד

הורד את אפליקציית CRYPTO עכשיו, הזמינה ב-Google Play וב-App Store, כדי לסחור בקריפטו שלך תוך כדי תנועה ישירות מהסמארטפון שלך. אתה יכול לקבל את עולם המטבעות הקריפטו בהישג ידך ותוכל לגשת לחשבון שלך בכל זמן ובכל מקום. האפליקציה שימושית מאוד שכן יש לה תכונות ובונוסים מדהימים שלא נמצאים באתר. אתה יכול לעקוב אחר למעלה מ-250 מטבעות קריפטוגרפיים עם התראות מחירים והתראות על תנועת מחירים, אתה יכול לשלוח קריפטו באופן מיידי למשתמשי CRYPTO אחרים ללא עמלות, ותוכל גם למשוך קריפטו לכתובות חיצוניות תמורת תשלום קטן. קבוע. בנוסף, אתה יכול להרוויח עד 14.5% בשנה על הקריפטו שלך, כמו גם עד 8.5% לשנה עבור stablecoins.

 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הנסחרים ב-CRYPTO

מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הנסחרים ב-CRYPTO הם Bitcoin, Ethereum, Tether, USD Coin, Binance USD, Cardano, Polkadot, Dogecoin, Solana, Polygon, Cronos, XRP או Dai ועוד רבים.

 

 

היכן תוכל לכתוב את קוד ההפניה לקריפטו?

כאשר אתה נרשם כמשתמש חדש, תמצא תיבה בשם Referral ID שבה תוכל להזין את קוד ההפניה התקף שלך. אם שכחת להזין את הקוד שלך כשפתחת את חשבונך, אתה עדיין יכול לתבוע את הבונוס שלך תוך 10 ימים מהיום שבו נוצר חשבונך. כדי לעשות זאת, עליך להיכנס לחשבון הקריפטו שלך. עבור אל דף ההפניה, הזן את הקוד שלך בתיבה "הזן קוד הפניה כאן" מתחת לסמל תוכנית ההפניה ולחץ על כפתור "שלח".

האם אוכל להעביר כסף ל-Crypto מכרטיס מאסטרקארד/ויזה?

השלבים שעליך לבצע כדי להעביר כסף לחשבון הקריפטו שלך מהכרטיס שלך דומים לאלו המשמשים לטעינת חשבונך באמצעות PayPal. בעיקרון, אתה צריך ללכת לדף הכרטיס ולהקיש על סמל הטעינה. לאחר מכן, עליך לבחור את כרטיס האשראי שלך כדי להוסיף את כל המידע הדרוש עבורו. לאחר שהוספת בהצלחה את הכרטיס שלך, תצטרך להזין את סכום הכסף שברצונך להעביר. לחץ על הלחצן אשר כדי לסיים את העסקה שלך.

האם אני יכול להעביר כסף ל-Crypto מ-PayPal?

כן, אתה יכול להעביר כסף לחשבון הקריפטו שלך מחשבון PayPal שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר את חשבון Crypto.com שלך עם PayPal. הוסף את סכום הטעינה שברצונך להעביר ואשר את העסקה.

קופונים עודכנו לאחרונה: היום
13 יוני 2024
Crypto.com קוד קידום מכירות

 טיפים לחסוך כסף בעמלות CRYPTO

ב-CRYPTO קל מאוד לחסוך כסף בעמלות. זה כבר לא מפתיע שחברות מטבעות קריפטוגרפיות יכולות לקבל שיעורים גבוהים על אפשרויות המסחר שלהן, אבל עם CRYPTO דברים השתנו. החברה תמיד מנסה לשמור על התעריפים לערך המינימלי. הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף בעמלות CRYPTO היא באמצעות האפליקציה הרשמית לנייד, מכיוון שתוכלו לקנות ולמכור מעל 250 מטבעות קריפטוגרפיים בעלות אמיתית רק על ידי שימוש ביותר מ-20 מטבעות פיאט. השתמש בכרטיס אשראי או חיוב או העברה בנקאית כדי לבצע רכישות ב-CRYPTO ותשלם את העמלות הנמוכות ביותר. כמו כן, אם תשתמשו באפליקציה, תוכלו לשלוח קריפטו באופן מיידי למשתמשים אחרים ללא עמלות, וכדי למשוך כסף לכתובת חיצונית תשלמו רק עמלה קבועה קטנה. ומה שחשוב עוד יותר הוא שאתה צריך להיות מודע לכל עמלות המסחר, במיוחד אם אתה מתחיל בשוק. זוהי דרך קלה לחסוך כסף בעמלות כי אתה בהחלט יודע למה לצפות מהעסקאות שלך.

Crypto.com קוּפּוֹן

חנויות דומות אחרות